Schneider Electric
型号:
XEP4E1FDA326
封装:
-
批次:
-
描述:
SUBMINIATURE SNAP SWITCH 250VAC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$48.792
$48.792
10
$42.693
$426.93
25
$39.0336
$975.84
50
$36.594
$1829.7
100
$34.7643
$3476.43
250
$33.5445
$8386.125
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Operating Position | - |
| Release Force | - |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Termination Style | Cable Leads |
| Actuator Type | Lever, Roller |
| Current Rating (Amps) | 1.5A (AC), 100mA (DC) |
| Circuit | SPDT |
| Mechanical Life | 2,000,000 Cycles |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Series | OsiSense XC |
| Voltage Rating - DC | 250 V |
| Switch Function | On-On |
| Operating Force | - |
| Overtravel | - |
| Electrical Life | - |
| Voltage Rating - AC | 240 V |
| Mfr | Schneider Electric |
| Pretravel | - |
| Features | - |
| Package | Box |
| Differential Travel | - |