SunLED
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.9285
$1.9285
10
$1.28535
$12.8535
100
$0.98895
$98.895
500
$0.89395
$446.975
1000
$0.768246
$768.246
2000
$0.726342
$1452.684
5000
$0.709584
$3547.92
10000
$0.698402
$6984.02
请发送询价,我们将立即回复。

| Lens Type | - |
| Configuration | Bar - 5 Wide, DIP |
| Voltage Rating | 2V |
| Viewing Angle | - |
| Color | Green (x 5) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Millicandela Rating | 3mcd |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Lens Style | Rectangle with Flat Top |
| Mfr | SunLED |
| Package | Tube |
| Wavelength - Peak | 565nm |
| Current | 25mA |
| Base Product Number | XGUGX5 |
| Lens Size | 5.00mm x 1.60mm |