Omron Electronics Inc-EMC Div
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.456
$0.456
10
$0.38475
$3.8475
25
$0.33896
$8.474
50
$0.31141
$15.5705
100
$0.29925
$29.925
250
$0.268736
$67.184
500
$0.2565
$128.25
1000
$0.21375
$213.75
2500
$0.195434
$488.585
请发送询价,我们将立即回复。

| Voltage Rating | 300VAC |
| Housing Material | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 2A |
| Contact Finish Thickness | 5.90µin (0.150µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Gender | Female Sockets |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Number of Positions or Pins (Grid) | 2 (1 x 2) |
| Series | XJ8 |
| Type | Open Top |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Mfr | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Height | 0.173" (4.40mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | XJ8A |