首页 / 晶体 / XL1ED8K5SI-111YXC-27.12M
minImg
XL1ED8K5SI-111YXC-27.12M
YXC
型号:
XL1ED8K5SI-111YXC-27.12M
品牌:
YXC
描述:
YSX531SL 27.12MHZ 20PF 10PPM XL1
库存 : 200
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Load Capacitance 20pF
Operating Temperature -
Frequency Tolerance -
Height - Seated (Max) 0.041" (1.05mm)
Frequency Stability ±10ppm
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Series YSX531SL
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr YXC
Operating Mode Fundamental
Frequency 27.12 MHz