t-Global Technology
型号:
XL25D-TO3P-25-20-1
封装:
-
批次:
-
描述:
CERAMIC HEAT SPREADER 25X20X1MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.826
$4.826
10
$4.7025
$47.025
25
$4.5752
$114.38
50
$4.32098
$216.049
100
$4.06676
$406.676
250
$3.812578
$953.1445
500
$3.685487
$1842.7435
1000
$3.304233
$3304.233
请发送询价,我们将立即回复。

| Shape | Rectangular |
| Material | Ceramic |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 0.039" (1.00mm) |
| Series | XL-25 |
| Type | Heat Spreader |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | - |
| Length | 0.984" (25.00mm) |
| Thermal Resistance @ Natural | - |
| Mfr | t-Global Technology |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | 60 Months |
| Material Finish | - |
| Attachment Method | Thermal Tape |
| Width | 0.787" (20.00mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Diameter | - |
| Base Product Number | XL25D |
| Package Cooled | TO-3P |