首页 / 晶体 / XL2ED8K5OI-111YXC-12.288M
minImg
XL2ED8K5OI-111YXC-12.288M
YXC
型号:
XL2ED8K5OI-111YXC-12.288M
品牌:
YXC
描述:
YSX321SL 12.288MHZ 12PF 10PPM XL
库存 : 190
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Load Capacitance 12pF
Operating Temperature -
Frequency Tolerance -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±10ppm
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms
Series YSX321SL
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr YXC
Operating Mode Fundamental
Frequency 12.288 MHz