SunLED
型号:
XL59M-SKA35W
品牌:
封装:
T-1 3/4 (5mm)
批次:
-
描述:
5MM R/G BI-COLOR /W WIRE LEADS
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
100
$0.57855
$57.855
500
$0.5206
$260.3
请发送询价,我们将立即回复。

| Wavelength - Dominant | 525nm Green, 630nm Red |
| Configuration | Common Cathode |
| Lens Transparency | Diffused |
| Viewing Angle | 60° |
| Color | Green, Red |
| Current - Test | 20mA Green, 20mA Red |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | - |
| Millicandela Rating | 1495mcd Green, 1195mcd Red |
| Height (Max) | 11.35mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | T-1 3/4 (5mm) |
| Series | - |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Package / Case | Radial - 3 Leads |
| Mfr | SunLED |
| Features | - |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.3V Green, 1.95V Red |
| Lens Color | White |
| Package | Bulk |
| Wavelength - Peak | 515nm Green, 650nm Red |
| Lens Size | 5mm, T-1 3/4 |