XL60-2R7308W-R
Eaton - Electronics Division
型号:
XL60-2R7308W-R
描述:
CAP 3000F 0% +20% 2.7V CHAS MT
库存 : 13
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 65°C
Height - Seated (Max) -
Tolerance 0%, +20%
Termination Weld Stud
Lead Spacing -
Voltage - Rated 2.7 V
Size / Dimension 2.390" Dia x 5.433" L (60.70mm x 138.00mm)
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 1500 Hrs @ 65°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 0.23mOhm
Series XL60
Package / Case Axial, Can
Mfr Eaton - Electronics Division
Capacitance 3000 F