IDT, Integrated Device Technology Inc
型号:
XLH526026.000000I
封装:
-
批次:
-
数据手册:
-
描述:
XTAL OSC XO 26.0000MHZ HCMOS SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.1875
$1.1875
10
$1.1343
$11.343
50
$1.10827
$55.4135
100
$0.949905
$94.9905
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply (Disable) (Max) | - |
| Absolute Pull Range (APR) | - |
| Height - Seated (Max) | 0.055" (1.40mm) |
| Frequency Stability | ±25ppm |
| Current - Supply (Max) | 25mA |
| Size / Dimension | 0.203" L x 0.132" W (5.15mm x 3.35mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | XPRESSO™ FXO-HC52 |
| Function | Enable/Disable |
| Type | XO (Standard) |
| Package / Case | 6-SMD, No Lead |
| Voltage - Supply | 2.5V |
| Output | HCMOS |
| Base Resonator | Crystal |
| Mfr | IDT, Integrated Device Technology Inc |
| Frequency | 26 MHz |
| Package | Strip |
| Base Product Number | XLH526 |