SunLED
型号:
XLMYK12D14V
品牌:
封装:
T-1 3/4 (5mm)
批次:
-
描述:
LED YELLOW DIFFUSED T-1 3/4 T/H
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.494
$0.494
10
$0.32205
$3.2205
100
$0.21299
$21.299
1000
$0.164445
$164.445
2000
$0.148599
$297.198
5000
$0.13869
$693.45
10000
$0.133732
$1337.32
25000
$0.131756
$3293.9
请发送询价,我们将立即回复。

| Wavelength - Dominant | 590nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Diffused |
| Viewing Angle | 30° |
| Color | Yellow |
| Current - Test | 10.5mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | - |
| Millicandela Rating | 347mcd |
| Height (Max) | 8.60mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | T-1 3/4 (5mm) |
| Series | - |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | SunLED |
| Features | - |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 14V |
| Lens Color | Yellow |
| Package | Bulk |
| Wavelength - Peak | 590nm |
| Base Product Number | XLMYK12 |
| Lens Size | 5mm, T-1 3/4 |