首页 / 振荡器 / XLP736337.500000I
minImg
XLP736337.500000I
Renesas Electronics America Inc
型号:
XLP736337.500000I
描述:
XTAL OSC XO 337.5000MHZ LVPECL
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 120mA
Size / Dimension 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series XPRESSO™ FXO-PC73
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVPECL
Base Resonator Crystal
Mfr Renesas Electronics America Inc
Frequency 337.5 MHz