XP0331100L
Panasonic Electronic Components
型号:
XP0331100L
封装:
SMini5-G1
描述:
TRANS PREBIAS NPN/PNP SMINI5
用户指南
Frequency - Transition 150MHz, 80MHz
Current - Collector (Ic) (Max) 100mA
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 250mV @ 300µA, 10mA
Resistor - Base (R1) 10kOhms
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) 50V
Supplier Device Package SMini5-G1
Series -
Transistor Type 1 NPN, 1 PNP - Pre-Biased (Dual)
Package / Case 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Power - Max 150mW
Resistor - Emitter Base (R2) 10kOhms
Mfr Panasonic Electronic Components
Current - Collector Cutoff (Max) 500nA
Package Tape & Reel (TR)
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 35 @ 5mA, 10V