首页 / 晶体 / XP24M57600S410
minImg
XP24M57600S410
TGS
型号:
XP24M57600S410
品牌:
TGS
描述:
CRYSTAL 24.576MHZ 30ppm, 10pF 2
用户指南
Load Capacitance 10pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±30ppm
Size / Dimension 0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Series CMG632
Type MHz Crystal
Package / Case 2-SMD, No Lead
Mfr TGS
Operating Mode Fundamental
Frequency 24.576 MHz