CreeLED, Inc.
型号:
XPGDWT-X1-0000-00XPP
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
XLAMP XP-G3 PHOTOPHYLL SELECT LE
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.748
$1.748
10
$1.6606
$16.606
50
$1.61348
$80.674
100
$1.4858
$148.58
200
$1.351185
$270.237
500
$1.265552
$632.776
请发送询价,我们将立即回复。

| Viewing Angle | 125° |
| Color | White |
| Height - Seated (Max) | 0.094" (2.39mm) |
| CRI (Color Rendering Index) | - |
| Current - Test | 350mA |
| Current - Max | 2A |
| Lumens/Watt @ Current - Test | - |
| Size / Dimension | 0.136" L x 0.136" W (3.45mm x 3.45mm) |
| Thermal Resistance of Package | 0.7°C/W |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Series | Xlamp® XP-G3 Photophyll™ |
| Package / Case | 1418 (3535 Metric) |
| Mfr | CreeLED, Inc. |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.83V |
| Flux @ 85°C, Current - Test | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Flux @ 25°C, Current - Test | - |
| Base Product Number | XPGDWT |
| CCT (K) | - |