Quantic Eulex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.156
$6.156
10
$4.39755
$43.9755
50
$2.63834
$131.917
100
$2.198585
$219.8585
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | RF, Microwave, High Frequency |
| Tolerance | ±2% |
| Voltage - Rated | 500V |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |
| Size / Dimension | 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Product Status | Active |
| Series | XQ |
| Thickness (Max) | 0.070" (1.78mm) |
| Package / Case | 1111 (2828 Metric) |
| Mfr | Quantic Eulex |
| Capacitance | 100 pF |
| Features | High Q |
| Package | Tape & Reel (TR) |