XQS11N101G
Quantic Eulex
型号:
XQS11N101G
描述:
CAP CER
库存 : 100
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications RF, Microwave, High Frequency
Tolerance ±2%
Voltage - Rated 500V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Size / Dimension 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Active
Series XQ
Thickness (Max) 0.070" (1.78mm)
Package / Case 1111 (2828 Metric)
Mfr Quantic Eulex
Capacitance 100 pF