首页 / 晶体 / XR13M56000S416
minImg
XR13M56000S416
TGS
型号:
XR13M56000S416
品牌:
TGS
描述:
CRYSTAL 13.56MHZ 30ppm, 16pF 2 P
用户指南
Load Capacitance 16pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±30ppm
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 70 Ohms
Series CMG532
Type MHz Crystal
Package / Case 2-SMD, No Lead
Mfr TGS
Operating Mode Fundamental
Frequency 13.56 MHz