MaxLinear, Inc.
型号:
XR33152ID-F
品牌:
封装:
8-SOIC
批次:
-
描述:
IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.622
$2.622
10
$2.35125
$23.5125
25
$2.223
$55.575
100
$1.9266
$192.66
250
$1.8278
$456.95
500
$1.64008
$820.04
1000
$1.3832
$1383.2
2500
$1.31404
$3285.1
5000
$1.26464
$6323.2
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Drivers/Receivers | 1/1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Receiver Hysteresis | 170 mV |
| Product Status | Active |
| Duplex | Half |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Series | - |
| Type | Transceiver |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Data Rate | 250kbps |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5.5V |
| Mfr | MaxLinear, Inc. |
| Package | Tube |
| Protocol | RS422, RS485 |
| Base Product Number | XR33152 |