Murata Electronics
型号:
XRCGB32M000F1H2BR0
封装:
-
批次:
-
描述:
32.0MHZ CRYSTAL UNIT +/-15PPM IN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.418
$0.418
10
$0.34675
$3.4675
50
$0.31236
$15.618
100
$0.277685
$27.7685
500
$0.263796
$131.898
1000
$0.222148
$222.148
请发送询价,我们将立即回复。

| Load Capacitance | 10pF |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Frequency Tolerance | ±10ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| Frequency Stability | ±15ppm |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Last Time Buy |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 60 Ohms |
| Series | XRCGB |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mfr | Murata Electronics |
| Operating Mode | Fundamental |
| Frequency | 32 MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |