首页 / 晶体 / XRCGB32M000F1SBAR0
minImg
XRCGB32M000F1SBAR0
Murata Electronics
型号:
XRCGB32M000F1SBAR0
描述:
2.0X1.6MM 32.0MHZ CRYSTAL UNIT +
用户指南
Load Capacitance 6pF
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Frequency Tolerance ±10ppm
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Frequency Stability ±20ppm
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Series XRCGB
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Murata Electronics
Operating Mode Fundamental
Frequency 32 MHz