MaxLinear, Inc.
型号:
XRP2997IDBTR-F
品牌:
封装:
8-HSOIC
批次:
-
描述:
IC REG CONV DDR 1OUT 8SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.14
$1.14
10
$1.0203
$10.203
25
$0.96824
$24.206
100
$0.79534
$79.534
250
$0.74347
$185.8675
500
$0.65702
$328.51
1000
$0.5187
$518.7
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | Converter, DDR |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-HSOIC |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad |
| Voltage - Output | Adjustable |
| Mfr | MaxLinear, Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 1.1V ~ 5.5V |
| Base Product Number | XRP2997 |