Schneider Electric
型号:
XS1N05PB311
封装:
-
批次:
-
描述:
INDUCTIVE PROXIMITY SENSORS XS,
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$145.274
$145.274
10
$131.6586
$1316.586
25
$127.11836
$3177.959
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C |
| Ingress Protection | IP67 |
| Sensing Distance | 0.031" (0.8mm) |
| Output Type | PNP-NC, 3-Wire |
| Termination Style | Cable Leads |
| Response Frequency | - |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Indicator | LED |
| Series | - |
| Package / Case | Cylinder, Threaded - M5 |
| Sensor Type | Inductive |
| Voltage - Supply | 5V ~ 24V |
| Mfr | Schneider Electric |
| Material - Body | Stainless Steel |
| Package | Box |