XS612B1PAM12
Schneider Electric
型号:
XS612B1PAM12
描述:
INDUCTIVE SENSOR, XS6, M12, L62
库存 : 7
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 70°C
Ingress Protection IP67, IP69K
Sensing Distance 0.157" (4mm)
Output Type PNP-NO, 3-Wire
Termination Style Connector
Response Frequency -
Shielding Unshielded
Product Status Active
Indicator LED
Series -
Package / Case Cylinder, Threaded - M18
Sensor Type Inductive
Voltage - Supply 12V ~ 48V