首页 / 铆钉 / XT2501500A
minImg
XT2501500A
Essentra Components
型号:
XT2501500A
描述:
BARBED FASTENER 1.630" NYLON BLK
用户指南
Head Diameter 0.701" (17.81mm)
Color Black
Rivet Length 1.630" (41.40mm)
Material Nylon
Product Status Obsolete
Series Alliance Plastics, XT
Rivet Diameter -
Type Barbed Fastener
Head Height 0.100" (2.54mm)
Grip Range 0.062" ~ 1.500" (1.57mm ~ 38.10mm) 1/16" ~ 1 1/2"
Mfr Essentra Components
Features -
Hole Diameter 0.250" (6.35mm) 1/4"