首页 / 铆钉 / XT3750250A
minImg
XT3750250A
Essentra Components
型号:
XT3750250A
描述:
BARBED FASTENER 0.445" NYLON BLK
库存 : 990
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Head Diameter 1.000" (25.40mm) 1"
Color Black
Rivet Length 0.445" (11.30mm)
Material Nylon
Product Status Active
Series Alliance Plastics, XT
Rivet Diameter -
Type Barbed Fastener
Head Height 0.100" (2.54mm)
Grip Range 0.062" ~ 0.252" (1.57mm ~ 6.40mm)
Mfr Essentra Components
Features -
Hole Diameter 0.375" (9.53mm) 3/8"