XU2N18PP9AAS27
Schneider Electric
型号:
XU2N18PP9AAS27
描述:
18MM,DC,TRANSMITTER,PNP,2M CABLE
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 55°C
Ingress Protection IP67
Sensing Distance -
Response Time -
Output Configuration -
Sensing Method Through-Beam
Light Source Infrared
Product Status Active
Connection Method Connector, M18
Series XU
Voltage - Supply 12V ~ 24V