XMOS
型号:
XU316-1024-QF60B-C24
品牌:
封装:
60-QFN (7x7)
批次:
-
描述:
IC MCU 32BIT 8KB OTP 60QFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$20.159
$20.159
10
$18.5896
$185.896
25
$17.75436
$443.859
80
$15.874624
$1269.96992
416
$15.143551
$6299.717216
请发送询价,我们将立即回复。

| Core Processor | XCore |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Speed | 2400MIPs |
| Program Memory Type | OTP |
| RAM Size | 1M x 8 |
| Number of I/O | 34 |
| Peripherals | POR, WDT |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Oscillator Type | External |
| Supplier Device Package | 60-QFN (7x7) |
| EEPROM Size | - |
| Series | xcore.ai |
| Package / Case | 60-VFQFN Exposed Pad |
| Core Size | 32-Bit 16-Core |
| Mfr | XMOS |
| Connectivity | USB |
| Program Memory Size | 8KB (8K x 8) |
| Package | Tray |
| Data Converters | - |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 0.855V ~ 0.945V |
| Base Product Number | XU316 |