Schneider Electric
型号:
XU9M18MA230
封装:
-
批次:
-
描述:
PHOTOELECTRIC SENSORS XU, XU9, P
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$157.548
$157.548
10
$144.4228
$1444.228
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -25°C ~ 55°C |
| Ingress Protection | IP67 |
| Sensing Distance | 78.740" (2m) |
| Response Time | 20ms |
| Output Configuration | NO |
| Sensing Method | Reflective, Polarized |
| Light Source | Red LED, Yellow LED |
| Product Status | Active |
| Connection Method | Cable |
| Series | - |
| Voltage - Supply | 24 ~ 240VAC/DC |
| Mfr | Schneider Electric |
| Cable Length | 78.74" (2m) |
| Package | Box |
| Adjustment Type | Adjustable |