首页 / 光帘 / XUSL4E14F046NWH
minImg
XUSL4E14F046NWH
Schneider Electric
型号:
XUSL4E14F046NWH
描述:
TYPE 4 14 MM RESOLUTION 460 MM P
用户指南
Operating Temperature -30°C ~ 55°C
Ingress Protection IP69K - Dust Tight, High Temp Water Jets, Waterproof
Operating Range 0 ~ 5.0m
Protective Height 460mm
Detection Capability 14mm
Product Status Active
Weight -
Series XUSL
Beam Pitch -
Voltage - Supply 24VDC