首页 / 光帘 / XUSL4E30H166N
minImg
XUSL4E30H166N
Schneider Electric
型号:
XUSL4E30H166N
描述:
TYPE 4 30MM RESOLUTION 1660MM PR
用户指南
Operating Temperature -30°C ~ 55°C
Ingress Protection IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Operating Range 0 ~ 12.0m
Protective Height 1.66m
Detection Capability 30mm
Product Status Active
Weight -
Series XUSL
Beam Pitch -
Voltage - Supply 24VDC