Schneider Electric
型号:
XUX0AKSAT16T
封装:
-
批次:
-
描述:
PHOTOELECTRIC SENSORS XU, XUX, E
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$100.0255
$100.0255
10
$83.35205
$833.5205
25
$80.57368
$2014.342
100
$77.795405
$7779.5405
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -25°C ~ 55°C |
| Ingress Protection | IP65, IP67 |
| Sensing Distance | 1574.803" (40m) |
| Response Time | 2ms |
| Output Configuration | SCR, NC |
| Sensing Method | Through-Beam |
| Light Source | Green LED, Red LED, Yellow LED |
| Product Status | Active |
| Connection Method | Terminal |
| Series | - |
| Voltage - Supply | 12V ~ 24V |
| Mfr | Schneider Electric |
| Cable Length | - |
| Package | Box |
| Adjustment Type | Adjustable |