XUX9ANANM12
Schneider Electric
型号:
XUX9ANANM12
描述:
PHOTOELECTRIC SENSOR COMPACT NPN
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 55°C
Ingress Protection IP65
Sensing Distance 1.969" (50mm)
Response Time -
Output Configuration -
Sensing Method Reflective
Light Source Red LED
Product Status Obsolete
Connection Method Connector, M12
Series XU
Voltage - Supply 12V ~ 24V