Omron Automation and Safety
型号:
XW2B-20G5-D
封装:
-
批次:
-
描述:
INTERFACE MOD HDR DUAL 20POS
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$108.8415
$108.8415
10
$104.95125
$1049.5125
25
$101.06366
$2526.5915
50
$99.50889
$4975.4445
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 0°C ~ 55°C |
| Voltage - Rated | 125VAC |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Series | XW2B |
| Control Side Cable Retainer | Latches |
| Current Rating (Per Contact) | 1 A |
| Length | 5.315" (135.00mm) |
| Mfr | Omron Automation and Safety |
| Features | - |
| Process Side Connection | Terminal Blocks - Screw Connection |
| Positions / Poles | 20 |
| Package | Bulk |
| Control Side Connection | Rectangular, Male (2) |
| Width | 1.772" (45.00mm) |
| Base Product Number | XW2B-20 |