Omron Automation and Safety
型号:
XW2R-J34GD-C1
封装:
-
批次:
-
描述:
I/O MODULE 16 DIG 16 SOLID ST
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$69.179
$69.179
10
$66.70615
$667.0615
25
$64.23558
$1605.8895
50
$63.2472
$3162.36
100
$62.415
$6241.5
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 0°C ~ 55°C |
| Voltage - Rated | 125VAC |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 16-26 AWG |
| Series | XW2R |
| Control Side Cable Retainer | Latches |
| Current Rating (Per Contact) | 1 A |
| Length | 5.146" (130.71mm) |
| Mfr | Omron Automation and Safety |
| Features | - |
| Process Side Connection | Terminal Blocks - Screw Connection |
| Positions / Poles | 34 |
| Package | Bulk |
| Control Side Connection | Rectangular, Female |
| Width | 1.969" (50.00mm) |
| Base Product Number | XW2R-J34 |