Omron Electronics Inc-EMC Div
型号:
XW4M-34D2-V1DS
封装:
-
批次:
-
描述:
PLUG,DOUBLE-ROW,STRAIGHT,TIN REF
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$11.1625
$11.1625
20
$9.894725
$197.8945
40
$9.133538
$365.34152
80
$8.626
$690.08
240
$7.864936
$1887.58464
440
$7.357512
$3237.30528
960
$7.357094
$7062.81024
请发送询价,我们将立即回复。

| Insulation Height | 0.728" (18.50mm) |
| Contact Tail Length | - |
| Ingress Protection | - |
| Housing Material | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Header Orientation | Vertical |
| Product Status | Active |
| Contact Mating Finish | Tin |
| Number of Levels | 2 |
| Current - UL | 8 A |
| Screw Size | - |
| Mfr | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Plug Wire Entry | - |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Features | Latches |
| Wire Gauge or Range - mm² | - |
| Voltage - IEC | 160 V |
| Wire Gauge or Range - AWG | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Number of Positions | 34 |
| Positions Per Level | 17 |
| Torque - Screw | - |
| Termination Style | Solder |
| Color | Black |
| Wire Strip Length | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Current - IEC | 8A |
| Series | XW4M |
| Type | Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) |
| Voltage - UL | 300 V |
| Pitch | 0.138" (3.50mm) |
| Package | Tray |