Omron Automation and Safety
型号:
XW5G-S10-1.1-1
封装:
-
批次:
-
描述:
GROUNDTB SCREW 10MM 1:1 1TIER
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$9.462
$9.462
10
$8.32295
$83.2295
25
$7.85042
$196.2605
50
$7.47194
$373.597
100
$7.330105
$733.0105
250
$6.384304
$1596.076
500
$6.14783
$3073.915
1000
$5.9736
$5973.6
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Positions | 2 |
| Stripping Length | 13mm |
| Termination Style | Screw |
| Color | Green, Yellow |
| Fuse Type | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Terminal - Width | 10.0mm |
| Product Status | Active |
| Number of Levels | 1 |
| Series | XW5 |
| Type | Ground, Earth |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | 600V |
| Mfr | Omron Automation and Safety |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Package | Bulk |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.5-16mm² |
| Voltage - IEC | 1000V |
| Wire Gauge or Range - AWG | 6-20 AWG |
| Base Product Number | XW5G-S10 |