Omron Automation and Safety
型号:
XW5G-S4.0-1.1-1
封装:
-
批次:
-
描述:
GROUNDTB SCREW 4MM 1:1 1TIER
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.4315
$6.4315
10
$4.8982
$48.982
25
$4.58812
$114.703
50
$4.07835
$203.9175
100
$3.98981
$398.981
250
$3.679464
$919.866
500
$3.32481
$1662.405
1000
$2.948002
$2948.002
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Positions | 2 |
| Stripping Length | 9mm |
| Termination Style | Screw |
| Color | Green, Yellow |
| Fuse Type | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Terminal - Width | 6.0mm |
| Product Status | Active |
| Number of Levels | 1 |
| Series | XW5 |
| Type | Ground, Earth |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | 600V |
| Mfr | Omron Automation and Safety |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Package | Bulk |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.14-6mm² |
| Voltage - IEC | 1000V |
| Wire Gauge or Range - AWG | 10-26 AWG |
| Base Product Number | XW5G-S4 |