Omron Automation and Safety
型号:
XW5G-S4.0-1.2-1
封装:
-
批次:
-
描述:
GROUNDTB SCREW 4MM 1:2 1TIER
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.771
$7.771
10
$6.65665
$66.5665
25
$6.35246
$158.8115
50
$5.71045
$285.5225
100
$5.406355
$540.6355
250
$4.899492
$1224.873
500
$4.561596
$2280.798
1000
$4.308174
$4308.174
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Positions | 3 |
| Stripping Length | 9mm |
| Termination Style | Screw |
| Color | Green, Yellow |
| Fuse Type | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Terminal - Width | 6.0mm |
| Product Status | Active |
| Number of Levels | 1 |
| Series | XW5 |
| Type | Ground, Earth |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | 300V |
| Mfr | Omron Automation and Safety |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Package | Bulk |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.14-6mm² |
| Voltage - IEC | 500V |
| Wire Gauge or Range - AWG | 10-26 AWG |
| Base Product Number | XW5G-S4 |