XXTF1A8M12L
Schneider Electric
型号:
XXTF1A8M12L
描述:
ULTRASONICSENSORTRANSMITTER24VDC
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 65°C
Ingress Protection IP67
Sensing Distance 7.874" (200mm)
Output Type -
Termination Style Connector
Response Frequency -
Shielding Unshielded
Product Status Active
Indicator No Indicator
Series XX
Package / Case Module
Sensor Type Ultrasonic
Voltage - Supply 12V ~ 24V