XY2CE4C010TK
Schneider Electric
型号:
XY2CE4C010TK
描述:
CABLE PULL SWITCH 300VAC 10A XY2
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 70°C
Ingress Protection IP66 - Dust Tight, Water Resistant
Current Rating (Amps) 3A (AC), 270mA (DC)
Circuit DPST-NO/NC
Product Status Active
Weight -
Series XY2CE
Voltage Rating - DC 250V
Switch Function On-Off, Off-On
Operating Force -
Voltage Rating - AC 240V