首页 / 晶体 / XYCBCLNANF-32.000000
minImg
XYCBCLNANF-32.000000
Taitien
型号:
XYCBCLNANF-32.000000
品牌:
Taitien
描述:
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
用户指南
Load Capacitance 10pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±10ppm
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Frequency Stability ±20ppm
Size / Dimension 0.100" L x 0.081" W (2.55mm x 2.05mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Series XY
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Taitien
Operating Mode Fundamental
Frequency 32 MHz