首页 / 晶体 / XYLEECNANF-48.000000
minImg
XYLEECNANF-48.000000
Taitien
型号:
XYLEECNANF-48.000000
品牌:
Taitien
描述:
CRYSTAL 48.0000MHZ 6PF SMD
用户指南
Load Capacitance 6pF
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Frequency Stability ±30ppm
Size / Dimension 0.100" L x 0.081" W (2.55mm x 2.05mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Series XY
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Taitien
Operating Mode Fundamental
Frequency 48 MHz