首页 / 晶体 / XZBCCCNANF-16.000000
minImg
XZBCCCNANF-16.000000
Taitien
型号:
XZBCCCNANF-16.000000
品牌:
Taitien
描述:
CRYSTAL 16.0000MHZ 9PF SMD
用户指南
Load Capacitance 9pF
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Frequency Stability ±20ppm
Size / Dimension 0.081" L x 0.065" W (2.05mm x 1.65mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 200 Ohms
Series XZ
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Taitien
Operating Mode Fundamental
Frequency 16 MHz