SunLED
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.494
$0.494
10
$0.32395
$3.2395
100
$0.21451
$21.451
1000
$0.165652
$165.652
2000
$0.149682
$299.364
请发送询价,我们将立即回复。

| Wavelength - Dominant | 468nm |
| Configuration | - |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 140° |
| Color | Blue |
| Current - Test | 5mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.65mm L x 0.35mm W |
| Millicandela Rating | 59mcd |
| Height (Max) | 0.25mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 2-SMD |
| Series | - |
| Lens Style | Rectangle with Flat Top |
| Package / Case | 0201 (0603 Metric) |
| Mfr | SunLED |
| Features | - |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.9V |
| Lens Color | Colorless |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Wavelength - Peak | 463nm |
| Base Product Number | XZFBA155 |
| Lens Size | 0.65mm x 0.35mm |