XZFVG10A
SunLED
型号:
XZFVG10A
品牌:
SunLED
描述:
DISPLAY 7SEG 0.4" SGL GRN 10SMD
库存 : 349
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Color Green
Current - Test 10mA
Size / Dimension 0.591" H x 0.358" W x 0.148" D (15.00mm x 9.10mm x 3.75mm)
Millicandela Rating 11mcd
Product Status Active
Power Dissipation (Max) 75mW
Series -
Common Pin Common Anode
Package / Case 10-SMD, No Lead
Number of Characters 1
Display Type 7-Segment
Digit/Alpha Size 0.40" (10.16mm)
Mfr SunLED
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2V