XZMDKDGCBD110W
SunLED
型号:
XZMDKDGCBD110W
品牌:
SunLED
封装:
SMD
描述:
LED RGB CLEAR SMD
库存 : 69820
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Wavelength - Dominant 630nm Red, 525nm Green, 465nm Blue
Configuration Common Anode
Lens Transparency Clear
Viewing Angle 120°
Color Red, Green, Blue (RGB)
Current - Test 20mA Red, 20mA Green, 20mA Blue
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.60mm L x 1.60mm W
Millicandela Rating 79mcd Red, 297mcd Green, 69mcd Blue
Height (Max) 0.70mm
Product Status Active
Supplier Device Package SMD
Series -
Lens Style Rectangle with Flat Top
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr SunLED
Features -
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 1.95V Red, 3.3V Green, 3.3V Blue
Lens Color Colorless
Package Tape & Reel (TR)
Wavelength - Peak 645nm Red, 515nm Green, 460nm Blue
Base Product Number XZMDKDGCBD110
Lens Size 1.10mm x 1.60mm