SunLED
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.418
$0.418
10
$0.2774
$2.774
100
$0.185155
$18.5155
500
$0.128041
$64.0205
1000
$0.106704
$106.704
请发送询价,我们将立即回复。

| Wavelength - Dominant | 590nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 35° |
| Color | Yellow |
| Current - Test | 20mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 3.20mm L x 1.60mm W |
| Millicandela Rating | 795mcd |
| Height (Max) | 1.80mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Chip LED |
| Series | - |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Mfr | SunLED |
| Features | - |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2V |
| Lens Color | Colorless |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Wavelength - Peak | 590nm |
| Base Product Number | XZMYK55 |
| Lens Size | 1.60mm Dia |