Y0022180K000F0L
VPG Foil Resistors
型号:
Y0022180K000F0L
描述:
RES 180K OHM 1W 1% RADIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.413" (10.49mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±8ppm/°C
Size / Dimension 1.200" L x 0.260" W (30.48mm x 6.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 180 kOhms
Series VSR
Power (Watts) 1W