Y006210K0000T9L
VPG Foil Resistors
型号:
Y006210K0000T9L
描述:
RES 10K OHM 0.6W 0.01% RADIAL
库存 : 2023
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.336" (8.53mm)
Tolerance ±0.01%
Temperature Coefficient ±1ppm/°C
Size / Dimension 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 10 kOhms
Series S
Power (Watts) 0.6W