Y00621K42860T9L
VPG Foil Resistors
型号:
Y00621K42860T9L
描述:
RES 1.4286K OHM 0.6W 0.01% RAD
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.336" (8.53mm)
Tolerance ±0.01%
Temperature Coefficient ±1ppm/°C
Size / Dimension 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 1.4286 kOhms
Series S
Power (Watts) 0.6W