Y00781K25000F0L
VPG Foil Resistors
型号:
Y00781K25000F0L
描述:
RES 1.25K OHM .3W 1% RADIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.450" (11.43mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient 0.0ppm/°C
Size / Dimension 0.415" L x 0.162" W (10.54mm x 4.11mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 1.25 kOhms
Series VHP100
Power (Watts) 0.3W